tus, papír, j.j.l: MCP, 27 x 22 cm, 1926
vegyes technika (szitanyomat, filctoll, papír), j.j.l: Kass 1/100, dedikálva: "Editnek 90/7/24"
carrarai márvány, j.j.l.: Gabay L., 20 x 20 x 30 cm
olaj, vászon, j.j.l.: Réti, 55,5 x 68,5 cm
akvarell, papír, j.j.l.: Szőnyi I, 22 x 28 cm, 1950 körül
litográfia, papír, j.j.l: Vasarely, 23 x 24 cm, 69/200 , 1973
szitanyomat, papír, j.j.l.: Vasarely VII / XX , 50 x 50 cm
szitanyomat, papír, j.j.l: Vasarely VII/XX, 50 x 50 cm
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 9 x 16 cm
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross Arnold, 29 x 35 cm
akvarell, papír, j.j.l.: Kass, 72 x 52 cm
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 34 x 22 cm
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 9 x 12 cm
ceruza, papír, j.n. 24 x 23 cm, 1930 körül
tus, papír, j.j.l.: Szalay, 37 x 34 cm
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 14 x 15 cm
akvarell, papír, j.j.l.: BM Firenze 1969
tus, papír, 28 x 41 cm
akvarell, papír, j.j.l.: Réth, 40 x 30 cm
filctoll, selyem, 36 x 53 cm
tus, papír, j.n., 26 x 25 cm
Öl auf Leinwand, 37 x 48 cm
ceruza, akvarell, papír, 36 x 24 cm
olaj, fa, j.j.l.: Berkes A, 21 x 28 cm, 1920 körül