rézkarc, papír, j.j.l: Szabó Vladimir, 31/150, 31 x 29 cm
szitanyomat, papír, j.j.l.: Vasarely VII / XX , 50 x 50 cm
Öl auf Holzspan, signiert Mácsai 60 x 40 cm
rézkarc, papír, j.j.l.: Csók, 23 x 19 cm
tus, papír, j.j.l: MCP, 27 x 22 cm, 1926
rézkarc, papír, j.j.l.: Molnar-C Pál, 31x22 cm
monotipia, j.j.l: Tot 48, 27 x 38 cm, 1948
tus, papír, j.j.l.: Reich, 20 x 28 cm, 1967
vegyes technika, papír, j.j.f: Remsey 951, 36 x 28 cm, 1951
ceruza, akvarell, papír, 36 x 24 cm
olaj, fa, j.j.l.: Berkes A, 21 x 28 cm, 1920 körül
tus, papír, j.b.l.: BM84 , 18 x 25 cm, 1984
tus, papír, j.j.l.: BM 1989, 20 x 17 cm, 1989
olaj, fatábla, j.k.: Remsey Paris 965, 90 x 59 cm, 1965
Öl auf Leinwand, signiert: Basch E 1940, 70 x 100 cm
szitanyomat, papír, j.j.l: Vasarely VII/XX, 50 x 50 cm
Öl auf Leinwand, 37 x 48 cm
carrarai márvány, j.j.l.: Gabay L., 20 x 20 x 30 cm
akvarell, papír, j.j.l.: Kass, 72 x 52 cm
olaj, farost, j.b.l.: Barcsay, 30 x 22 cm, 1962
akvarell, papír, j.j.l.: BM Firenze 1969
olaj, farost, j.n., 79 x 71,5 cm
olaj, vászon, j.j.l.: Réti, 55,5 x 68,5 cm
tus, papír, j.j.l.: Szalay, 37 x 34 cm