olaj, fa, 26 x 20,5 cm, j.n.
tus, papír, j.j.l: MCP, 27 x 22 cm, 1926
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 9 x 12 cm
olaj, vászon, j.j.k.: Benczúr Gy, 35 x 38 cm, VÉDETT (!)
tus, papír, j.j.l.: Szalay, 37 x 34 cm
Olaj, tempera, farost, j.j.l. Czene Béla, 51 x 90 cm, 1978
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 9 x 16 cm
hímeskő (mozaik különböző színezésű nemeskövekből), j.n., 50 x 42 cm, 1930-évek
vegyes technika (szitanyomat, filctoll, papír), j.j.l: Kass 1/100, dedikálva: "Editnek 90/7/24"
olaj, farost, j.b.l.: Barcsay, 30 x 22 cm, 1962
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross Arnold, 29 x 35 cm
Öl auf Board, signiert: Mácsai: 26x17 cm, 1970-er
litográfia, papír, j.j.l: Vasarely, 23 x 24 cm, 69/200 , 1973
olaj, farost, j.j.l: MG, 35 x 66 cm
Öl auf Holzspan, signiert Mácsai 60 x 40 cm