ceruza, papír, j.n. 24 x 23 cm, 1930 körül
tus, papír, j.j.l: MCP, 27 x 22 cm, 1926
tus, papír, j.n., 26 x 25 cm
szitanyomat, papír, j.j.l.: Vasarely VII / XX , 50 x 50 cm
rézkarc, papír, j.j.l: Szabó Vladimir, 31/150, 31 x 29 cm
tus, papír, 35 x 45 cm
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross Arnold, 29 x 35 cm
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 34 x 22 cm
szitanyomat, papír, 40 x 32 cm, j.j.l. Tot 71/90, 1975
tus, papír, j.b.l.: BM84 , 18 x 25 cm, 1984
vegyes technika, papír, 24 x 38 cm, j.a hátoldalon Eugene Remsey 957 Paris
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 9 x 12 cm
fotó, papír, j.j.l.: Brassai, Bélyegző és aláírás a hátoldalon: L'Hospice de Beaune. La Pharmacie, Brassai 1951, Német magángyűjtemény | Grisebach aukció, 22 x 33 cm, 19/30
olaj, tempera, vászon, 70 x 60 cm
Öl auf Holzspan, signiert unten links: Bortnyik, 25 x 32 cm 1950-er Jahre