rézkarc, papír, j.j.l.: Kmetty 1920 23/75, 24 x 24 cm, 1920
vegyes technika, papír, 24 x 38 cm, j.a hátoldalon Eugene Remsey 957 Paris
rézkarc, papír, j.j.l.: Réti István, 21 x 25 cm, 1930 körül
rézkarc, papír, j.j.l.: Csók, 23 x 19 cm
ceruza, papír, j.b.l.: D.E.L (j.f. : Gábor Ignácz száraz gyűjtőpecsétje) 25 x 40 cm
rézkarc, papír, j.j.l: Szabó Vladimir, 31/150, 31 x 29 cm
rézkarc, papír, j.j.l.: Molnar-C Pál, 31x22 cm
tus, papír, 35 x 45 cm
monotipia, j.j.l: Tot 48, 27 x 38 cm, 1948
vegyes technika, papír, j.j.f: Remsey 951, 36 x 28 cm, 1951
szitanyomat, papír, 40 x 32 cm, j.j.l. Tot 71/90, 1975
tus, papír, j.j.l.: BM 1989, 20 x 17 cm, 1989
tus, papír, j.b.l.: BM84 , 18 x 25 cm, 1984
Öl auf Board, signiert: Mácsai: 26x17 cm, 1970-er
tus, papír, j.j.l.: Reich, 20 x 28 cm, 1967
olaj, fa, j.j.l.: Berkes A, 21 x 28 cm, 1920 körül
ceruza, akvarell, papír, 36 x 24 cm
Öl auf Leinwand, 37 x 48 cm
tus, papír, j.n., 26 x 25 cm
filctoll, selyem, 36 x 53 cm
akvarell, papír, j.j.l.: Réth, 40 x 30 cm
tus, papír, 28 x 41 cm
akvarell, papír, j.j.l.: BM Firenze 1969
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 14 x 15 cm