Öl auf Holzspan, signiert Mácsai 60 x 40 cm
olaj, farost, j.j.l: MG, 35 x 66 cm
litográfia, papír, j.j.l: Vasarely, 23 x 24 cm, 69/200 , 1973
Öl auf Board, signiert: Mácsai: 26x17 cm, 1970-er
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross Arnold, 29 x 35 cm
olaj, farost, j.b.l.: Barcsay, 30 x 22 cm, 1962
vegyes technika (szitanyomat, filctoll, papír), j.j.l: Kass 1/100, dedikálva: "Editnek 90/7/24"
hímeskő (mozaik különböző színezésű nemeskövekből), j.n., 50 x 42 cm, 1930-évek
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 9 x 16 cm
Olaj, tempera, farost, j.j.l. Czene Béla, 51 x 90 cm, 1978
tus, papír, j.j.l.: Szalay, 37 x 34 cm
olaj, vászon, j.j.k.: Benczúr Gy, 35 x 38 cm, VÉDETT (!)
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 9 x 12 cm
tus, papír, j.j.l: MCP, 27 x 22 cm, 1926
olaj, fa, 26 x 20,5 cm, j.n.
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 34 x 22 cm
szitanyomat, papír, j.j.l.: Vasarely VII / XX , 50 x 50 cm
akvarell, papír, j.j.l.: Kass, 72 x 52 cm
rézkarc, papír, j.j.l.: Kmetty 1920 23/75, 24 x 24 cm, 1920
rézkarc, papír, j.j.l: Szabó Vladimir, 31/150, 31 x 29 cm
szitanyomat, papír, j.j.l: Vasarely VII/XX, 50 x 50 cm
Öl auf Leinwand, 37 x 48 cm
tus, papír, j.b.l.: BM84 , 18 x 25 cm, 1984
szitanyomat, papír, 40 x 32 cm, j.j.l. Tot 71/90, 1975