Öl auf Leinwand, signiert: K. Markó, um 1860
Öl auf Leinwand, signiert: Basch E 1940, 70 x 100 cm
Tempera, Öl auf Leinwand, signiert: Szőnyi I, 67x 98 cm
olaj, vászon, j.j.l.: Kernstok K, 70 x 70 cm, 1930 körül
olaj, fa, j.j.l.: C. Markó 1835, 38 x 48 cm, VÉDETT (!)
akvarell, papír, j.j.l.: Szőnyi I, 22 x 28 cm, 1950 körül
akvarell, papír, j.j.l.: Réth, 40 x 30 cm
filctoll, selyem, 36 x 53 cm
olaj, vászon, j.j.l.: Réti, 55,5 x 68,5 cm
olaj, farost, j.n., 79 x 71,5 cm
olaj, fatábla, j.k.: Remsey Paris 965, 90 x 59 cm, 1965
olaj, farost, j.j.l.: VG, 27 x 37,5 cm
olaj, vászon, j.n., 97 x 130 cm
olaj, vászon, j.j.l: Fenyes, 88 x 91 cm
bronz, j.l.: Samuel K, Öntőpecsét a talapzaton, 14 x 43 x 8 cm, 1910 körül
carrarai márvány, j.j.l.: Gabay L., 20 x 20 x 30 cm
festett műgyanta, 65 x 50 x 25 cm, 2005
tus, papír, 28 x 41 cm
rézkarc, papír, j.j.l.: Réti István, 21 x 25 cm, 1930 körül
ceruza, papír, j.b.l.: D.E.L (j.f. : Gábor Ignácz száraz gyűjtőpecsétje) 25 x 40 cm
ceruza, akvarell, papír, 36 x 24 cm
vegyes technika, papír, j.j.f: Remsey 951, 36 x 28 cm, 1951
akvarell, papír, j.j.l.: BM Firenze 1969
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 14 x 15 cm