olaj, fa, 26 x 20,5 cm, j.n.
hímeskő (mozaik különböző színezésű nemeskövekből), j.n., 50 x 42 cm, 1930-évek
bronz, j.l.: Samuel K, Öntőpecsét a talapzaton, 14 x 43 x 8 cm, 1910 körül
carrarai márvány, j.j.l.: Gabay L., 20 x 20 x 30 cm
festett műgyanta, 65 x 50 x 25 cm, 2005
tus, papír, 28 x 41 cm
szitanyomat, papír, j.j.l: Vasarely VII/XX, 50 x 50 cm
monotipia, j.j.l: Tot 48, 27 x 38 cm, 1948
rézkarc, papír, j.j.l.: Molnar-C Pál, 31x22 cm
rézkarc, papír, j.j.l.: Kmetty 1920 23/75, 24 x 24 cm, 1920
akvarell, papír, j.j.l.: Kass, 72 x 52 cm
rézkarc, papír, j.j.l.: Réti István, 21 x 25 cm, 1930 körül
ceruza, papír, j.b.l.: D.E.L (j.f. : Gábor Ignácz száraz gyűjtőpecsétje) 25 x 40 cm
ceruza, akvarell, papír, 36 x 24 cm
vegyes technika, papír, j.j.f: Remsey 951, 36 x 28 cm, 1951
rézkarc, papír, j.j.l.: Csók, 23 x 19 cm
akvarell, papír, j.j.l.: BM Firenze 1969
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 9 x 16 cm
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 14 x 15 cm
tus, papír, j.j.l.: Reich, 20 x 28 cm, 1967
litográfia, papír, j.j.l: Vasarely, 23 x 24 cm, 69/200 , 1973
vegyes technika (szitanyomat, filctoll, papír), j.j.l: Kass 1/100, dedikálva: "Editnek 90/7/24"
tus, papír, j.j.l.: Szalay, 37 x 34 cm
tus, papír, j.j.l.: BM 1989, 20 x 17 cm, 1989