olaj, vászon, j.b.f: Munkácsy M Paris, 33 x 21 cm, 1875 körül
olaj, fa, 26 x 20,5 cm, j.n.
Öl auf Holzspan, signiert Mácsai 60 x 40 cm
olaj, farost, j.b.l.: Barcsay, 30 x 22 cm, 1962
olaj, farost, j.j.l: MG, 35 x 66 cm
olaj, vászon, j.j.k.: Benczúr Gy, 35 x 38 cm, VÉDETT (!)
Olaj, tempera, farost, j.j.l. Czene Béla, 51 x 90 cm, 1978
hímeskő (mozaik különböző színezésű nemeskövekből), j.n., 50 x 42 cm, 1930-évek
Öl auf Leinwand, signiert: Basch E 1940, 70 x 100 cm
carrarai márvány, j.j.l.: Gabay L., 20 x 20 x 30 cm
olaj, vaszon, j.j.k: BenczurGy, 107 x 40 cm
fotó, papír, j.j.l.: Brassai, Bélyegző és aláírás a hátoldalon: L'Hospice de Beaune. La Pharmacie, Brassai 1951, Német magángyűjtemény | Grisebach aukció, 22 x 33 cm, 19/30
vegyes technika (szitanyomat, filctoll, papír), j.j.l: Kass 1/100, dedikálva: "Editnek 90/7/24"
tus, papír, j.j.l: MCP, 27 x 22 cm, 1926
litográfia, papír, j.j.l: Vasarely, 23 x 24 cm, 69/200 , 1973
szitanyomat, papír, j.j.l.: Vasarely VII / XX , 50 x 50 cm
szitanyomat, papír, j.j.l: Vasarely VII/XX, 50 x 50 cm
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 9 x 16 cm
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross Arnold, 29 x 35 cm
akvarell, papír, j.j.l.: Kass, 72 x 52 cm
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 34 x 22 cm
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 9 x 12 cm
tus, papír, j.j.l.: Szalay, 37 x 34 cm
akvarell, papír, j.j.l.: Réth, 40 x 30 cm