rézkarc, papír, j.j.l.: Kmetty 1920 23/75, 24 x 24 cm, 1920
vegyes technika (szitanyomat, filctoll, papír), j.j.l: Kass 1/100, dedikálva: "Editnek 90/7/24"
ceruza, papír, j.n. 24 x 23 cm, 1930 körül
Öl auf Leinwand, signiert: K. Markó, um 1860
ceruza, papír, j.b.l.: D.E.L (j.f. : Gábor Ignácz száraz gyűjtőpecsétje) 25 x 40 cm
tus, papír, j.n., 26 x 25 cm
tus, papír, 28 x 41 cm
szitanyomat, papír, 40 x 32 cm, j.j.l. Tot 71/90, 1975
rézkarc, papír, j.j.l.: Réti István, 21 x 25 cm, 1930 körül
festett műgyanta, 65 x 50 x 25 cm, 2005
bronz, j.l.: Samuel K, Öntőpecsét a talapzaton, 14 x 43 x 8 cm, 1910 körül
akvarell, papír, j.j.l.: Szőnyi I, 22 x 28 cm, 1950 körül
Tempera, Öl auf Leinwand, signiert: Szőnyi I, 67x 98 cm
olaj, vászon, j.j.l.: Kernstok K, 70 x 70 cm, 1930 körül
akvarell, papír, j.j.l.: Réth, 40 x 30 cm