Öl auf Holzspan, signiert Mácsai 60 x 40 cm
olaj, farost, j.j.l: MG, 35 x 66 cm
Öl auf Board, signiert: Mácsai: 26x17 cm, 1970-er
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross Arnold, 29 x 35 cm
olaj, farost, j.b.l.: Barcsay, 30 x 22 cm, 1962
hímeskő (mozaik különböző színezésű nemeskövekből), j.n., 50 x 42 cm, 1930-évek
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 9 x 16 cm
Olaj, tempera, farost, j.j.l. Czene Béla, 51 x 90 cm, 1978
tus, papír, j.j.l.: Szalay, 37 x 34 cm
olaj, vászon, j.j.k.: Benczúr Gy, 35 x 38 cm, VÉDETT (!)
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 9 x 12 cm
tus, papír, j.j.l: MCP, 27 x 22 cm, 1926
olaj, fa, 26 x 20,5 cm, j.n.
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 34 x 22 cm
szitanyomat, papír, j.j.l.: Vasarely VII / XX , 50 x 50 cm
akvarell, papír, j.j.l.: Kass, 72 x 52 cm
rézkarc, papír, j.j.l.: Kmetty 1920 23/75, 24 x 24 cm, 1920
rézkarc, papír, j.j.l: Szabó Vladimir, 31/150, 31 x 29 cm
szitanyomat, papír, j.j.l: Vasarely VII/XX, 50 x 50 cm
Öl auf Leinwand, 37 x 48 cm
tus, papír, j.b.l.: BM84 , 18 x 25 cm, 1984
szitanyomat, papír, 40 x 32 cm, j.j.l. Tot 71/90, 1975
tus, papír, j.j.l.: Reich, 20 x 28 cm, 1967
rézkarc, papír, j.j.l.: Csók, 23 x 19 cm
rézkarc, papír, j.j.l.: Molnar-C Pál, 31x22 cm
monotipia, j.j.l: Tot 48, 27 x 38 cm, 1948
olaj, vaszon, j.j.k: BenczurGy, 107 x 40 cm
olaj, fa, j.j.l.: Berkes A, 21 x 28 cm, 1920 körül
Öl auf Holzspan, signiert unten links: Bortnyik, 25 x 32 cm 1950-er Jahre
olaj, tempera, vászon, 70 x 60 cm
vegyes technika, papír, 24 x 38 cm, j.a hátoldalon Eugene Remsey 957 Paris
tus, papír, 35 x 45 cm
tus, papír, j.n., 26 x 25 cm
ceruza, papír, j.n. 24 x 23 cm, 1930 körül
tus, papír, j.j.l.: BM 1989, 20 x 17 cm, 1989
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 14 x 15 cm
akvarell, papír, j.j.l.: BM Firenze 1969
vegyes technika, papír, j.j.f: Remsey 951, 36 x 28 cm, 1951
ceruza, akvarell, papír, 36 x 24 cm
ceruza, papír, j.b.l.: D.E.L (j.f. : Gábor Ignácz száraz gyűjtőpecsétje) 25 x 40 cm
rézkarc, papír, j.j.l.: Réti István, 21 x 25 cm, 1930 körül
tus, papír, 28 x 41 cm
festett műgyanta, 65 x 50 x 25 cm, 2005
carrarai márvány, j.j.l.: Gabay L., 20 x 20 x 30 cm