tus, papír, j.j.l.: BM 1989, 20 x 17 cm, 1989
ceruza, papír, j.n. 24 x 23 cm, 1930 körül
tus, papír, j.n., 26 x 25 cm
tus, papír, 35 x 45 cm
vegyes technika, papír, 24 x 38 cm, j.a hátoldalon Eugene Remsey 957 Paris
fotó, papír, j.j.l.: Brassai, Bélyegző és aláírás a hátoldalon: L'Hospice de Beaune. La Pharmacie, Brassai 1951, Német magángyűjtemény | Grisebach aukció, 22 x 33 cm, 19/30
olaj, tempera, vászon, 70 x 60 cm
Öl auf Holzspan, signiert unten links: Bortnyik, 25 x 32 cm 1950-er Jahre
olaj, fa, j.j.l.: Berkes A, 21 x 28 cm, 1920 körül
olaj, vaszon, j.j.k: BenczurGy, 107 x 40 cm
olaj, vászon, j.b.f: Munkácsy M Paris, 33 x 21 cm, 1875 körül
monotipia, j.j.l: Tot 48, 27 x 38 cm, 1948
rézkarc, papír, j.j.l.: Molnar-C Pál, 31x22 cm
rézkarc, papír, j.j.l.: Csók, 23 x 19 cm
tus, papír, j.j.l.: Reich, 20 x 28 cm, 1967
szitanyomat, papír, 40 x 32 cm, j.j.l. Tot 71/90, 1975
tus, papír, j.b.l.: BM84 , 18 x 25 cm, 1984
Öl auf Leinwand, 37 x 48 cm
szitanyomat, papír, j.j.l: Vasarely VII/XX, 50 x 50 cm
rézkarc, papír, j.j.l: Szabó Vladimir, 31/150, 31 x 29 cm
rézkarc, papír, j.j.l.: Kmetty 1920 23/75, 24 x 24 cm, 1920
akvarell, papír, j.j.l.: Kass, 72 x 52 cm
szitanyomat, papír, j.j.l.: Vasarely VII / XX , 50 x 50 cm
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 34 x 22 cm