tus, papír, j.j.l.: Reich, 20 x 28 cm, 1967
rézkarc, papír, j.j.l.: Csók, 23 x 19 cm
rézkarc, papír, j.j.l.: Molnar-C Pál, 31x22 cm
monotipia, j.j.l: Tot 48, 27 x 38 cm, 1948
olaj, vászon, j.b.f: Munkácsy M Paris, 33 x 21 cm, 1875 körül
olaj, vaszon, j.j.k: BenczurGy, 107 x 40 cm
olaj, fa, j.j.l.: Berkes A, 21 x 28 cm, 1920 körül
Öl auf Holzspan, signiert unten links: Bortnyik, 25 x 32 cm 1950-er Jahre
olaj, tempera, vászon, 70 x 60 cm
fotó, papír, j.j.l.: Brassai, Bélyegző és aláírás a hátoldalon: L'Hospice de Beaune. La Pharmacie, Brassai 1951, Német magángyűjtemény | Grisebach aukció, 22 x 33 cm, 19/30
vegyes technika, papír, 24 x 38 cm, j.a hátoldalon Eugene Remsey 957 Paris
tus, papír, 35 x 45 cm
tus, papír, j.n., 26 x 25 cm
ceruza, papír, j.n. 24 x 23 cm, 1930 körül
tus, papír, j.j.l.: BM 1989, 20 x 17 cm, 1989
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 14 x 15 cm
akvarell, papír, j.j.l.: BM Firenze 1969
vegyes technika, papír, j.j.f: Remsey 951, 36 x 28 cm, 1951
ceruza, akvarell, papír, 36 x 24 cm
ceruza, papír, j.b.l.: D.E.L (j.f. : Gábor Ignácz száraz gyűjtőpecsétje) 25 x 40 cm
rézkarc, papír, j.j.l.: Réti István, 21 x 25 cm, 1930 körül
tus, papír, 28 x 41 cm
festett műgyanta, 65 x 50 x 25 cm, 2005
carrarai márvány, j.j.l.: Gabay L., 20 x 20 x 30 cm