színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross Arnold, 29 x 35 cm
olaj, fa, j.j.l.: C. Markó 1835, 38 x 48 cm, VÉDETT (!)
olaj, vaszon, j.j.k: BenczurGy, 107 x 40 cm
olaj, vászon, j.n., 97 x 130 cm
olaj, vászon, j.j.l: Fenyes, 88 x 91 cm
tus, papír, 35 x 45 cm
Öl auf Holzspan, signiert unten links: Bortnyik, 25 x 32 cm 1950-er Jahre
olaj, tempera, vászon, 70 x 60 cm
olaj, fa, 26 x 20,5 cm, j.n.
olaj, vászon, j.b.f: Munkácsy M Paris, 33 x 21 cm, 1875 körül
vegyes technika, papír, 24 x 38 cm, j.a hátoldalon Eugene Remsey 957 Paris
olaj, vászon, j.j.k.: Benczúr Gy, 35 x 38 cm, VÉDETT (!)
Öl auf Board, signiert: Mácsai: 26x17 cm, 1970-er
hímeskő (mozaik különböző színezésű nemeskövekből), j.n., 50 x 42 cm, 1930-évek
olaj, farost, j.j.l: MG, 35 x 66 cm