gouache, papír, 1925 körül, 30 x 40 cm, j.j.l: Kádár Béla
oil on canvas, j.j.l: Szőnyi, 60 x 115 cm 1940-es évek
olaj, farost, 58 x 79 cm, j.b.l. Czene Béla 1980
olaj, farost, 60 x 80 cm, j.b.f. Czene Béla 1972
bronz, j.elöl lent: Taubert 2018, egyedi darab, 23 x 72 x 13 cm, 2018
olaj, vászon, j.j.l: K.v.Csuzy 76 x 61 cm, 1900 körül
vegyes technika (digitális nyomat, aranyfüst, fa), 50 x 50 cm, j. hátulján Marco Veronese
olaj, farost, 50 x 50 cm, j.n.
olaj, farost, 19x 29 cm, j.j.l: MCP
olaj, vászon, j.hátul: Incze Mózes, 110x 160 cm, 2010
olaj, farost, j.j.l: Szabó Vladimir 80 x 100 cm, 1950-es évek
olaj, vaszon, 26x 17 cm, j.b.l.Csok
bronz, márvány, j.n., egyedi darab, 30 x 61 x 40 cm, 1986
szitanyomat, papír, 32 x 25 cm, 15/20 j.j.l. Vasarely
olaj, vászon, j.n 60 x 60 cm, 2010
litográfia, papír, j.j.l: Delvaux, HC, 43 x 67 cm, 1970-es évek
vegyes technika, kézzel merített papír, j.n 42 x 32 cm, 2013
olaj, farost, 60 x 70 cm, j.j.l. Szabó Vladimir 1979
olaj, farost, 50 x 34 cm, j.a hátoldalon
ceruza, tus, papír, j.b.l: Kovács Bancsi Kati, Mákó 911 28 x 41 cm, 1910 körül
olaj, vászon, j.j.l: Gerzson, 40 x 35 cm, 1970-es évek
olaj, vászon, j.b.l: Duschanek 80 x 50 cm, 1980 körül
színezett rézkarc, papír, j.j.l. Gross Arnold, 45 x 55 cm, 1969
tus, papír, 36 x 26 cm, j.n.