olaj, farost, 58 x 79 cm, j.b.l. Czene Béla 1980
olaj, farost, 60 x 80 cm, j.b.f. Czene Béla 1972
olaj, vaszon, 26x 17 cm, j.b.l.Csok
olaj, farost, 19x 29 cm, j.j.l: MCP
olaj, farost, 50 x 50 cm, j.n.
oil on canvas, j.j.l: Szőnyi, 60 x 115 cm 1940-es évek
szitanyomat, papír, 32 x 25 cm, 15/20 j.j.l. Vasarely
tus, papír 34 x 25 cm, j.j.l: BM 1980
szitanyomat, papír 89/150, j.j.l: Vasarely, 38x25 cm, 1980-as évek körül
rézkarc, papír, j.j.l: Gross Arnold, 21 x 37 cm, 1990-es évek
színezett rézkarc, papír, j.j.l. Gross Arnold, 45 x 55 cm, 1969
rézkarc, papír, j.n, 23 x 30 cm 1910-es évek
szitanyomat, papír, j.j.l.: Vasarely , 50x55cm, 16/33, 1970-es évek
ceruza, tus, papír, j.b.l: Kovács Bancsi Kati, Mákó 911 28 x 41 cm, 1910 körül
színezett rézkarc, papír, j.j.l.Gross Arnold, 13 x 6,5 cm, 1980-as évek
tus, papír, akvarell, j. j.l.: Reich K. 25 x 29 cm, 1970-es évek
szitanyomat, papír, 40 x 50 cm, j.j.l Barcsay 45/50, 1980
színezett rézkarc, papír, j.j.l: Gross Arnold, 39 x 6 cm, 1980-as évek
rézkarc, papír, 100/64 44 x 20 cm, j.j.l. Varga Imre, 1990-es évek
bronz, márvány, j.n., 12 cm 1990-es évek
bronz, faposztamens, j.n , 10 x 40 cm 1970-es évek közepe
patinázott sárgaréz, j.n 42 cm, 6/79, 1980-as évek eleje
egyedi rajz, papír, 35 x 25 cm, 1970-es évek
vegyes technika: textil, réz, bronz, jelezve a kép hátoldalán középen: Madarassy István 60 x 70 cm, v 1999