ceruza, tus, papír, j.b.l: Kovács Bancsi Kati, Mákó 911 28 x 41 cm, 1910 körül
szitanyomat, papír, j.j.l.: Vasarely , 50x55cm, 16/33, 1970-es évek
rézkarc, papír, j.n, 23 x 30 cm 1910-es évek
színezett rézkarc, papír, j.j.l. Gross Arnold, 45 x 55 cm, 1969
rézkarc, papír, j.j.l: Gross Arnold, 21 x 37 cm, 1990-es évek
szitanyomat, papír 89/150, j.j.l: Vasarely, 38x25 cm, 1980-as évek körül
tus, papír 34 x 25 cm, j.j.l: BM 1980
szitanyomat, papír, 32 x 25 cm, 15/20 j.j.l. Vasarely
oil on canvas, j.j.l: Szőnyi, 60 x 115 cm 1940-es évek
olaj, farost, 50 x 50 cm, j.n.
olaj, farost, 19x 29 cm, j.j.l: MCP
olaj, vaszon, 26x 17 cm, j.b.l.Csok
olaj, farost, 60 x 80 cm, j.b.f. Czene Béla 1972
olaj, farost, 58 x 79 cm, j.b.l. Czene Béla 1980