egyedi rajz, papír, 35 x 25 cm, 1970-es évek
színezett rézkarc, papír, j.j.l: Gross Arnold, 39 x 6 cm, 1980-as évek
filctoll, selyem, j.j.l: Mattioni E, 35 x 25 cm 1970-as évek körül
bronz, márvány, j.n., 12 cm 1990-es évek
szitanyomat, papír, 40 x 50 cm, j.j.l Barcsay 45/50, 1980
tus, papír, j.j.l: Körmendi Istánnak baráti szívvel Reich Károly, 21 x 30 cm, 1970-es évek
rézkarc, papír, j.j.l: ceruzával Borsos Miklós, a nyomolemezen j.b.l: Borsos M 56 x 36 cm, 1971
tus, papír, akvarell, j. j.l.: Reich K. 25 x 29 cm, 1970-es évek
tus, papír 34 x 25 cm, j.j.l: BM 1980
ceruza, papír, j.j.k: MCP. 21 x 15 cm, 1970-es évek körül
tus, papír, j.n 35 x 45 cm, 1970-es évek
rézkarc, papír, j.n, 23 x 30 cm 1910-es évek
rézkarc, papír, 100/64 44 x 20 cm, j.j.l. Varga Imre, 1990-es évek
akvarell, papír, j.j.l: Szabó Vladimir 194 17 x 12 cm 1940-as évek