tus, papír 34 x 25 cm, j.j.l: BM 1980
szitanyomat, papír, 40 x 50 cm, j.j.l Barcsay 45/50, 1980
vegyes technika: textil, réz, bronz, jelezve a kép hátoldalán középen: Madarassy István 60 x 70 cm, v 1999
szitanyomat, papír 89/150, j.j.l: Vasarely, 38x25 cm, 1980-as évek körül
vegyes technika, kézzel merített papír, j.n 42 x 32 cm, 2013
vegyes technika (digitális nyomat, aranyfüst, fa), 50 x 50 cm, j. hátulján Marco Veronese
olaj, vászon, j.n 60 x 60 cm, 2010
bronz, j.elöl lent: Taubert 2018, egyedi darab, 23 x 72 x 13 cm, 2018
patinázott sárgaréz, j.n 42 cm, 6/79, 1980-as évek eleje
bronz, márvány, j.n., 12 cm 1990-es évek
bronz, márvány, j.n., egyedi darab, 30 x 61 x 40 cm, 1986
canson photo on RAG, 4/9, j.n 50 x 66 cm, 2013
bronz, faposztamens, j.n , 10 x 40 cm 1970-es évek közepe
szitanyomat, papír, 32 x 25 cm, 15/20 j.j.l. Vasarely