akvarell, papír, j.j.l: Szabó Vladimir 194 17 x 12 cm 1940-as évek
rézkarc, papír, 100/64 44 x 20 cm, j.j.l. Varga Imre, 1990-es évek
rézkarc, papír, j.n, 23 x 30 cm 1910-es évek
tus, papír, j.n 35 x 45 cm, 1970-es évek
ceruza, papír, j.j.k: MCP. 21 x 15 cm, 1970-es évek körül
tus, papír 34 x 25 cm, j.j.l: BM 1980
tus, papír, akvarell, j. j.l.: Reich K. 25 x 29 cm, 1970-es évek
rézkarc, papír, j.j.l: ceruzával Borsos Miklós, a nyomolemezen j.b.l: Borsos M 56 x 36 cm, 1971
tus, papír, j.j.l: Körmendi Istánnak baráti szívvel Reich Károly, 21 x 30 cm, 1970-es évek
szitanyomat, papír, 40 x 50 cm, j.j.l Barcsay 45/50, 1980
bronz, márvány, j.n., 12 cm 1990-es évek
filctoll, selyem, j.j.l: Mattioni E, 35 x 25 cm 1970-as évek körül
színezett rézkarc, papír, j.j.l: Gross Arnold, 39 x 6 cm, 1980-as évek
egyedi rajz, papír, 35 x 25 cm, 1970-es évek
rézkarc, papír, j.n 33 x 47 cm, 4/30, 1970 körül
mixed technique, paper, 44 x 44 cm, around 1900, j.j.k Basch Árpád
vegyes technika: textil, réz, bronz, jelezve a kép hátoldalán középen: Madarassy István 60 x 70 cm, v 1999
bronz, faposztamens, j.n , 10 x 40 cm 1970-es évek közepe
rézkarc, papír, j.j.l: Gross Arnold, 21 x 37 cm, 1990-es évek
olaj, vászon, j.j.l: Veress Zoltán, 93,5 x 37,5 cm, 1919
olaj, vászon, j.j.k: Raksanyi D., 77 x 56 cm, 1890-es évek vége
olaj, vászon, 80 x 60 cm, 1980-as évek, j.j.l: Mácsai
akvarell, papír, j.n 31 x 23 cm, 1850
litográfia, papír, j.j.l: Kass János 51 x 37 cm, 1980-as évek