vegyes technika: ceruza, zsírkréta, papír, jelzés SJ 1968, 61 x 42 cm
színezett rézkarc, papír, j.j.l.Gross Arnold, 13 x 6,5 cm, 1980-as évek
olaj, vászon, 70x90 cm, j.j.l: Breznay 1957
akvarell, papír, j.n 80 x 90 cm, 1960-as évek
aquarell, papír, j.j.l: Kass János 50 x 70 cm, 1980-as évek
szitanyomat, papír 89/150, j.j.l: Vasarely, 38x25 cm, 1980-as évek körül
szitanyomat, papír, j.j.l.: Vasarely , 50x55cm, 16/33, 1970-es évek
olaj, vászon, j.j.l: Berkes A 20 x 25 cm, 1900-as évek eleje
tus, papír, j.j.l: tus, papír, j.n, 24 x 16 cm, 1960-as évek
akril, papír, 17 x 26 cm, 1970-es évek
olaj, farost, j.j.l: Varga I. 59 x 49 cm, 1990-es évek
rézmetszet, papír, 1/100, j.n 21 x 27 cm 1928
canson photo on RAG, 4/9, j.n 50 x 66 cm, 2013
patinázott sárgaréz, j.n 42 cm, 6/79, 1980-as évek eleje
tus, papír, 36 x 26 cm, j.n.
színezett rézkarc, papír, j.j.l. Gross Arnold, 45 x 55 cm, 1969
olaj, vászon, j.b.l: Duschanek 80 x 50 cm, 1980 körül
olaj, vászon, j.j.l: Gerzson, 40 x 35 cm, 1970-es évek
ceruza, tus, papír, j.b.l: Kovács Bancsi Kati, Mákó 911 28 x 41 cm, 1910 körül
olaj, farost, 50 x 34 cm, j.a hátoldalon
olaj, farost, 60 x 70 cm, j.j.l. Szabó Vladimir 1979
vegyes technika, kézzel merített papír, j.n 42 x 32 cm, 2013
litográfia, papír, j.j.l: Delvaux, HC, 43 x 67 cm, 1970-es évek
olaj, vászon, j.n 60 x 60 cm, 2010