tus, papír, 36 x 26 cm, j.n.
vegyes technika: ceruza, zsírkréta, papír, jelzés SJ 1968, 61 x 42 cm
szitanyomat, papír, 40 x 50 cm, j.j.l Barcsay 45/50, 1980
olaj, vászon, j.hátul: Incze Mózes, 110x 160 cm, 2010
olaj, vászon, j.n 60 x 60 cm, 2010
vegyes technika: textil, réz, bronz, jelezve a kép hátoldalán középen: Madarassy István 60 x 70 cm, v 1999
vegyes technika, kézzel merített papír, j.n 42 x 32 cm, 2013
vegyes technika (digitális nyomat, aranyfüst, fa), 50 x 50 cm, j. hátulján Marco Veronese
bronz, j.elöl lent: Taubert 2018, egyedi darab, 23 x 72 x 13 cm, 2018
patinázott sárgaréz, j.n 42 cm, 6/79, 1980-as évek eleje
bronz, faposztamens, j.n , 10 x 40 cm 1970-es évek közepe
bronz, márvány, j.n., 12 cm 1990-es évek
bronz, márvány, j.n., egyedi darab, 30 x 61 x 40 cm, 1986
canson photo on RAG, 4/9, j.n 50 x 66 cm, 2013