olaj, vászon, j.j.l: Veress Zoltán, 93,5 x 37,5 cm, 1919
akril, papír, 17 x 26 cm, 1970-es évek
olaj, vászon, j.j.l: Berkes A 20 x 25 cm, 1900-as évek eleje
olaj, vászon, 80 x 60 cm, 1980-as évek, j.j.l: Mácsai
akvarell, papír, j.n 80 x 90 cm, 1960-as évek
olaj, farost, j.j.l: Varga I. 59 x 49 cm, 1990-es évek
olaj, vászon, 70x90 cm, j.j.l: Breznay 1957
olaj, farost, 60 x 70 cm, j.j.l. Szabó Vladimir 1979
gouache, papír, 1925 körül, 30 x 40 cm, j.j.l: Kádár Béla
rézmetszet, papír, 1/100, j.n 21 x 27 cm 1928
akvarell, papír, j.n 31 x 23 cm, 1850
olaj, vászon, j.j.l: K.v.Csuzy 76 x 61 cm, 1900 körül
tus, papír, j.n 35 x 45 cm, 1970-es évek
rézkarc, papír, j.n 33 x 47 cm, 4/30, 1970 körül
ceruza, papír, j.j.k: MCP. 21 x 15 cm, 1970-es évek körül
aquarell, papír, j.j.l: Kass János 50 x 70 cm, 1980-as évek
tus, papír, 36 x 26 cm, j.n.
vegyes technika: ceruza, zsírkréta, papír, jelzés SJ 1968, 61 x 42 cm