litográfia, papír, j.j.l: Delvaux, HC, 43 x 67 cm, 1970-es évek
akvarell, papír, j.n 31 x 23 cm, 1850
olaj, vászon, j.j.l: K.v.Csuzy 76 x 61 cm, 1900 körül
rézkarc, papír, j.j.l: ceruzával Borsos Miklós, a nyomolemezen j.b.l: Borsos M 56 x 36 cm, 1971
rézkarc, papír, 100/64 44 x 20 cm, j.j.l. Varga Imre, 1990-es évek
tus, papír, j.n 35 x 45 cm, 1970-es évek
szitanyomat, papír 89/150, j.j.l: Vasarely, 38x25 cm, 1980-as évek körül
tus, papír, akvarell, j. j.l.: Reich K. 25 x 29 cm, 1970-es évek
szitanyomat, papír, j.j.l.: Vasarely , 50x55cm, 16/33, 1970-es évek
rézkarc, papír, j.n 33 x 47 cm, 4/30, 1970 körül
rézkarc, papír, j.n, 23 x 30 cm 1910-es évek
tus, papír, j.j.l: Körmendi Istánnak baráti szívvel Reich Károly, 21 x 30 cm, 1970-es évek
egyedi rajz, papír, 35 x 25 cm, 1970-es évek
tus, papír, j.j.l: tus, papír, j.n, 24 x 16 cm, 1960-as évek
akvarell, papír, j.j.l: Szabó Vladimir 194 17 x 12 cm 1940-as évek
rézkarc, papír, j.j.l: Gross Arnold, 21 x 37 cm, 1990-es évek
litográfia, papír, j.j.l: Kass János 51 x 37 cm, 1980-as évek
színezett rézkarc, papír, j.j.l: Gross Arnold, 39 x 6 cm, 1980-as évek
színezett rézkarc, papír, j.j.l.Gross Arnold, 13 x 6,5 cm, 1980-as évek
színezett rézkarc, papír, j.j.l. Gross Arnold, 45 x 55 cm, 1969
ceruza, papír, j.j.k: MCP. 21 x 15 cm, 1970-es évek körül
aquarell, papír, j.j.l: Kass János 50 x 70 cm, 1980-as évek
tus, papír 34 x 25 cm, j.j.l: BM 1980
szitanyomat, papír, 32 x 25 cm, 15/20 j.j.l. Vasarely