mixed technique, paper, 44 x 44 cm, around 1900, j.j.k Basch Árpád
oil on canvas, j.j.l: Szőnyi, 60 x 115 cm 1940-es évek
olaj, vászon, j.j.l: Veress Zoltán, 93,5 x 37,5 cm, 1919
akril, papír, 17 x 26 cm, 1970-es évek
olaj, vászon, j.b.l: Duschanek 80 x 50 cm, 1980 körül
olaj, vászon, j.j.l: Gerzson, 40 x 35 cm, 1970-es évek
olaj, vászon, 80 x 60 cm, 1980-as évek, j.j.l: Mácsai
akvarell, papír, j.n 80 x 90 cm, 1960-as évek
olaj, farost, j.j.l: Varga I. 59 x 49 cm, 1990-es évek
olaj, farost, 50 x 34 cm, j.a hátoldalon
olaj, vászon, 70x90 cm, j.j.l: Breznay 1957
olaj, farost, 60 x 70 cm, j.j.l. Szabó Vladimir 1979
olaj, farost, 60 x 80 cm, j.b.f. Czene Béla 1972
olaj, farost, 58 x 79 cm, j.b.l. Czene Béla 1980
gouache, papír, 1925 körül, 30 x 40 cm, j.j.l: Kádár Béla
olaj, farost, 50 x 50 cm, j.n.
olaj, farost, 19x 29 cm, j.j.l: MCP
olaj, vaszon, 26x 17 cm, j.b.l.Csok
rézmetszet, papír, 1/100, j.n 21 x 27 cm 1928
akvarell, papír, j.n 31 x 23 cm, 1850
olaj, vászon, j.j.l: K.v.Csuzy 76 x 61 cm, 1900 körül
tus, papír, j.n 35 x 45 cm, 1970-es évek
rézkarc, papír, j.n 33 x 47 cm, 4/30, 1970 körül
rézkarc, papír, j.n, 23 x 30 cm 1910-es évek
egyedi rajz, papír, 35 x 25 cm, 1970-es évek
tus, papír, j.j.l: tus, papír, j.n, 24 x 16 cm, 1960-as évek
ceruza, papír, j.j.k: MCP. 21 x 15 cm, 1970-es évek körül
aquarell, papír, j.j.l: Kass János 50 x 70 cm, 1980-as évek
tus, papír 34 x 25 cm, j.j.l: BM 1980
szitanyomat, papír, 32 x 25 cm, 15/20 j.j.l. Vasarely