2022. december 4., vasárnap, 18:01 óra kor
Szőnyi István (1894 -1960)
5
5
Szőnyi István | A duna Zebegénynél
Kikiáltási ár 980 000 Ft
2022.12.04, V, 18:04
1 300 000 Ft
olaj, tempera, vászon, j.j.l: Szőnyi I, 66 x 46 cm