2022. december 4., vasárnap, 18:01 óra kor
Réti István (1872-1945)
19
19
Réti István | Tájkép folyópartal
Kikiáltási ár 250 000 Ft
2022.12.04, V, 18:18
360 000 Ft
olaj, vászon, j.j.l: Réti 55,5 x 69 cm