2022. december 4., vasárnap, 18:01 óra kor
Csergezán Pál (1924-1996)
38
38
Csergezán Pál | Szarvas az erdőben
Kikiáltási ár 50 000 Ft
2022.12.04, V, 18:37
170 000 Ft
színezett rézkarc, papír, 1959, 37 x 27 cm, j.j.l: Csergezán