2022. december 4., vasárnap, 18:01 óra kor
Remsey Jenő (1995-1980)
41
41
Remsey Jenő | Kávéházban
Kikiáltási ár 28 000 Ft
2022.12.04, V, 18:40
39 000 Ft
rézkarc, papír, 20 x 29 cm, j.j.l: Remsey