2023. május 21., vasárnap, 18:00 óra kor
Schener Mihály (1923-2009)
21
21
Schener Mihály | Lovasok
Kikiáltási ár 270 000 Ft
2023.05.21, V, 18:21
280 000 Ft
olaj, farost, 110 x 54 cm, j.j.l: Schener