2023. december 3., vasárnap, 18:00 óra kor
Mácsai István (1922- 2005)
4
4
Mácsai István | Női hátakt
Kikiáltási ár 390 000 Ft
2023.12.03, V, 18:07
400 000 Ft
olaj, vászon, 60 x 80 cm, j.b.l.: Mácsai