2023. december 3., vasárnap, 18:00 óra kor
Szász Endre (1923-2003)
7
7
Szász Endre | Női portré
Kikiáltási ár 350 000 Ft
2023.12.03, V, 18:07
420 000 Ft
olaj, fatábla, 45 x45 cm, j.j.l:Szász Endre