2023. december 3., vasárnap, 18:00 óra kor
Csergezán Pál (1924-1996)
15
15
Csergezán Pál | Vízre szálló vadkacsák
Kikiáltási ár 315 000 Ft
2023.12.03, V, 18:33
1 600 000 Ft
olaj, farost, 50 x 40 cm, j.j.l.: Csergezán Pál 1979