2023. december 3., vasárnap, 18:00 óra kor
Batthyany Gyula (1888-1959)
29
29
Batthyány Gyula | Mulatozó arisztokraták 1860
Kikiáltási ár 280 000 Ft
2023.12.03, V, 18:29
színezett rézkarc, papír, 20 x 30 cm, j.j.l.: Batthyány