2023. december 3., vasárnap, 18:00 óra kor
Rékassy Csaba (1937-1989)
50
50
Rékassy Csaba | Daidalos és Ariadne
Kikiáltási ár 85 000 Ft
2023.12.03, V, 18:49
130 000 Ft
rézkarc,papír, 60 x 40 cm, 17/100, j.j.l: Rékassy Cs.