2023. december 3., vasárnap, 18:00 óra kor
Gross Arnold (1929-2015)
62
62
Gross Arnold | Művészek
Kikiáltási ár 95 000 Ft
2023.12.03, V, 19:07
140 000 Ft
szinezett rézkarc, papír, 6 x 10 cm, j.j.l: Gross Arnold