2023. december 3., vasárnap, 18:00 óra kor
Gábor Áron (1954- )
70
70
70․Tétel
Gábor Áron | Fényfolyam V.
Kikiáltási ár 1 200 000 Ft
2023.12.03, V, 19:09
olaj, vászon, 2006, 80 x 120 cm, j.: hátul