2021. december 5., vasárnap, 18:01 óra kor
Berkes Antal (1874-1938)
16
16
Berkes Antal | Budapesti utcakép
Kikiáltási ár 120 000 Ft
2021.12.05, V, 18:17
120 000 Ft
olaj, fa, j.j.l.: Berkes A, 21 x 28 cm, 1920 körül