2021. december 5., vasárnap, 18:01 óra kor
Gross Arnold (1929-2015)
56
56
Gross Arnold | Napraforgók
Kikiáltási ár 175 000 Ft
2021.12.05, V, 18:22
200 000 Ft
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 34 x 22 cm, 1980 körül