olaj, vászon, 50 x 70 cm j.j.l. Gerzson, 2005
olaj, tempera, vászon, j.j.l.:Szönyi I.
szinezett rézkarc, papir, 16,5 x 14 cm, j.j.l: Gross Arnold
akrill, papir, 33 x 30 cm,j.b.l. MCP
tus, papir, 33 x 48 cm, j.j.l: Reich 1982
szitanyomat, papir, 72 x 62 cm j.j.l: Vasarely 108/250
szinezett rézkarc, papir, j.j.l: Gross Arnold, 12 x 13 cm
olaj, vászon,90 x 70 cm, j.j.l: Breznay 1957
akvarell,papír, 44,5 x 30 cm, j.j.l: Szabó Vladimir, 1950-es évek
festett acél, 20x22 cm, egyedi darab, jelezve és igazolva a talapzaton alul: MA
bronz, acél, 30 x 37 cm
bronz, acél, 40 x 62 cm
bronz, gránit, 33 cm, j. Hátul: SZB 2/20
bronz, márvány, j. RK, 22 cm
bronz szobor, fa talapzaton, 33 cm magas, j.: Pátzay
vöröskréta, papír, 20 x 25 cm, j.j.l: Incze
Incze Mózes épp 2023 márciusában kapta meg a Munkácsy Mihály díjat.
olaj, vászon, 2015, j.j.i. KM, 60 x 70 cm
ceruza papir, j.j.l: Kiss Tibor, 19,5 x 14 cm , 1999
tus, papir, 19 x 17 cm, j.b.f: Szalay
ceruza, papir, 44 x 60 cm, j.j.l: Kmetty
tus, papir collage, j.l: Kass 95, 14 x 22,5 cm
tus, papir collage, j.lent: Kass 95 , 14 x 22,5 cm
tus, papír, 21 x 30 cm, j.j,l: Tot 47
ceruza, papir, 21 x 15 cm, j.j.l: MCP