68 Eredmények

Molnár C. Pál | Don Quijote

ceruza, papir, 21 x 15 cm, j.j.l: MCP

Ár: 50 000 Ft

Csok István | Züzü kakas társaságában zongorázik

szinezett litográfia, papír,32 x 29 cm, j.b.l ceruzával: Csók

Kmetty János | Akt tanulmány

ceruza, papir, 44 x 60 cm, j.j.l: Kmetty

Ár: 75 000 Ft

Kass János | Kert

tus, papir collage, j.lent: Kass 95 , 14 x 22,5 cm

Ár: 80 000 Ft

Kass János | Együtt a házzal

tus, papir collage, j.l: Kass 95, 14 x 22,5 cm

Ár: 80 000 Ft

Marcel Vertes | Fiatal nő lóval

litografia, papir, 64 x 49 cm, j.j.: Vertes 99/100

Mattioni Eszter | Reggeli asztalnál

vizfesték, papir, 29 x 34 cm, j.b.l.: Mattioni E.

Reich Károly | Lovagló pár

golyóstoll, tus, papír, 29 x 43 cm, j.j.l:Reich Károly 969, XII 27

Borsos Miklós | Esti kert

vizfesték, diópác, papir, 24 x 15 cm, j.j.l: BM 84

Breznay József | Társaság

olaj, vászon,90 x 70 cm, j.j.l: Breznay 1957

Ár: 100 000 Ft

Dobroszlav József | Szalajka-völgyi libegő

akvarell, papir, 35 x 48 cm, j.b.l: Dobroszlav József 1982

Ár: 100 000 Ft

Diósy Antal | Elegans hölgy

akvarell, karton, 27 x37 cm, jbf: Diósi Antal

Ár: 120 000 Ft

Boldogfai Farkas Sándor | Női portré

Ár: 120 000 Ft

Amerigo Tot | Fischer Éva a macskával

tus, papír, 21 x 30 cm, j.j,l: Tot 47

Ár: 120 000 Ft

Kiss Tibor | Bacchus

ceruza papir, j.j.l: Kiss Tibor, 19,5 x 14 cm , 1999

Ár: 120 000 Ft

Incze Mózes | Női félakt

vöröskréta, papír, 20 x 25 cm, j.j.l: Incze

Incze Mózes épp 2023 márciusában kapta meg a Munkácsy Mihály díjat.

Ár: 120 000 Ft

Maurer Dóra | Hajóvontatás

rézkarc, papír, 297 x 194 cm, j.j.l: Maurer, 1965

Reich Károly | Vénusz

tus, papir, 33 x 48 cm, j.j.l: Reich 1982

Ár: 140 000 Ft

Borsos Miklós | Firenze, Arno-part

diófapác, tus, papir j.b.l: BM FIRENZE 1973

Szalay Lajos | Kentaur pánsippal

tus, papir, 19 x 17 cm, j.b.f: Szalay

Ár: 150 000 Ft

Gross Arnold | Amsterdam

szinezett rézkarc, papir, j.j.l: Gross Arnold, 12 x 13 cm

Ár: 170 000 Ft

Csáki Róbert | Kis szivárvány

olaj, fatábla, 20 x 17 cm, j.j.l: Csáki

Tornai Gyula | Hastáncos

ceruza, papir, j.j.l: Tornai Gy., 25 x 36 cm

Márffy Ödön | Romantikus tájkép

Ár: 180 000 Ft