olaj, tempera, vászon, 25 x 30 cm, j.j.l: Iván sz.
olaj, farost, 23 x 32 cm, j.j.l. Ivan Sz. 1974
olaj, vászon, 110 x 85 cm, j.j.l: Iván Szilárd