olaj, farost, 20 x 30 cm, j.j.l. MCP
olaj, vászon, j.j.l: Réti 55,5 x 69 cm
olaj, vászon, j.j.l.: Barcsay 1933, 54 x 48 cm
olaj, farost, 25x36 cm, j.j.l.: Kiss 1996
olaj, vászon, 24 x 14 cm, j.j.l: Gerzson
akvarell, papír, j.j.l: BM velence 1959, 38 x 55 cm
olaj, farost, 90 x 59cm, 1965, j.j.l: Remsey Paris 965
olaj, farost, 23 x 32 cm, j.j.l. Ivan Sz. 1974
olaj, tempera, vászon, 25 x 30 cm, j.j.l: Iván sz.
olaj, farost, 80 x100 cm, j,k: Szabó Vladimir 1968-1980
olaj, farost, 30 x 40 cm, j.j.l: Knapp
papír collage, 30 x 60 cm, 1985, jelezve hátul
olaj, vászon, j.j.k: Raksanyi D., 77 x 56 cm
olaj, tempera, vászon, j.j.l: Szőnyi I, 66 x 46 cm
olaj, vászon, 55 x 43 cm, j.j.l: Fenyes
olaj, vászon, 110 x 85 cm, j.j.l: Iván Szilárd
olaj, vászon, 110 x 80 cm, j.j.l.: Gábor