olaj, tempera, vászon, 25 x 30 cm, j.j.l: Iván sz.
szitanyomat, papír, 45 x 45 cm, 122/130, j.j.l: Fajó 87
szinezett rézkarc, papír, j.j.l: Ernst Fuchs 93/190
tus, papír, 20 x 28 cm, j.j.l: Reich K 1980
akvarell, papír, 2009, 23 x 30 cm, jelezve : Csató
szitanyomat, papír, 70x 99 cm, 60/70 j.j.l: Fajó 70-79
szitanyomat, papír, 1980, 50 x 70 cm, j.j.l: Tot
rézkarc, papír, 29 x 24 cm, j.j.l Kass III/15
zsirkréta, papír, j.b.k. Sz 1969, 57 x 40 cm
szén, vöröskréta, papír, 11 x 15 cm, j.j.l: Barcsay
rézkarc, papír, 23 x 19cm, 50/33, j.j.l: Kondor
olaj, farost, 30 x 40 cm, j.j.l: Knapp
olaj, vászon, j.j.k: Raksanyi D., 77 x 56 cm
cerzuza, papír, j.j.l.: SZV, 17x 25cm
olaj, farost, 25x36 cm, j.j.l.: Kiss 1996
szitanyomat, papír, 34 x 34 cm, 122/130 j,j.l: Fajó 87
rézkarc, papír, 20 x 29 cm, j.j.l: Remsey