olaj, vászon, 50 x 70 cm j.j.l. Gerzson, 2005
olaj, tempera, vászon, j.j.l.:Szönyi I.
szinezett rézkarc, papir, 16,5 x 14 cm, j.j.l: Gross Arnold
akrill, papir, 33 x 30 cm,j.b.l. MCP
tus, papir, 33 x 48 cm, j.j.l: Reich 1982
szitanyomat, papir, 72 x 62 cm j.j.l: Vasarely 108/250
szinezett rézkarc, papir, j.j.l: Gross Arnold, 12 x 13 cm
olaj, vászon,90 x 70 cm, j.j.l: Breznay 1957
bronz, acél, 30 x 37 cm
bronz, acél, 40 x 62 cm
bronz, gránit, 33 cm, j. Hátul: SZB 2/20
bronz, márvány, j. RK, 22 cm
bronz szobor, fa talapzaton, 33 cm magas, j.: Pátzay
vöröskréta, papír, 20 x 25 cm, j.j.l: Incze
Incze Mózes épp 2023 márciusában kapta meg a Munkácsy Mihály díjat.
olaj, vászon, 2015, j.j.i. KM, 60 x 70 cm
ceruza papir, j.j.l: Kiss Tibor, 19,5 x 14 cm , 1999
tus, papir, 19 x 17 cm, j.b.f: Szalay
ceruza, papir, 44 x 60 cm, j.j.l: Kmetty
tus, papir collage, j.l: Kass 95, 14 x 22,5 cm
tus, papir collage, j.lent: Kass 95 , 14 x 22,5 cm
tus, papír, 21 x 30 cm, j.j,l: Tot 47
ceruza, papir, 21 x 15 cm, j.j.l: MCP
olaj, farost, 110 x 54 cm, j.j.l: Schener
akvarell, papir, 35 x 29,5 cm , 1990 , j.b.l: Almásy Aladár
akvarell, papir, 41 x 28 cm, j.b.l: Márffy
akvarell, karton, 27 x37 cm, jbf: Diósi Antal
akvarell, papír,1950 körül, j.j.l.: Szőnyi I.
bronz, 26 cm, j.j.l: DP , világszerte 5 db-ra limitált, A Deim családtól érkező certifikációval
bronz, acél, vas, 90x 50 x 40 cm, 1973, j.n.
Festett terracotta, 50 x 30 cm, j.j.l. KM
bronz, mészkő alapzaton, 33 x 18 x 13 cm
bronz, 107 x 135 cm, j.j.l: Varga
olaj, vászon, 70 x 90 cm
vegyes technika, olaj festett polyester, 93 x 116 cm, j.b.l: Szkok 1993
Szkok Iván 2023 márciusában kapta meg a Munkácsy Mihály díjat.
olaj, fa 55 cm, j hátul: Kárpáti Tamás 1996
olaj, vászon, 100 x 80 cm, j.j.l: Für Emil 2002
olaj, vászon, 110 x 96 cm, j.j.l:Valent Hodi Mihály
olaj , vászon, 150 x 130 cm, j.j.l: Incze Mózes
olaj, fatábla, 20 x 17 cm, j.j.l: Csáki
litografia, papir, 64 x 49 cm, j.j.: Vertes 99/100
akvarell, papir, 35 x 48 cm, j.b.l: Dobroszlav József 1982
szitanyomat, papir, 84,5 x 67 cm, j.j.l: Vasarely 16/50
litografia, EA XX/XX, 46 x 42 cm , j.j.l: Vasarely
vegyes technika, j.j.l: Kádár Béla, 21 x 30 cm