rézkarc, papír, 297 x 194 cm, j.j.l: Maurer, 1965
szinezett litográfia, papír,32 x 29 cm, j.b.l ceruzával: Csók
tus, papir collage, j.lent: Kass 95 , 14 x 22,5 cm
tus, papir collage, j.l: Kass 95, 14 x 22,5 cm
pasztell, papir 70 x 100 cm, j. középen Ruzicskay
ceruza, papir, 44 x 60 cm, j.j.l: Kmetty
ceruza, papir, j.j.l: Tornai Gy., 25 x 36 cm
szinezett rézkarc, papir, j.j.l: Gross Arnold, 12 x 13 cm
kréta, tus, papír, 35 x 45 cm, j.j.l: Tot 55
fekete és arany filctoll, papir, j.j.l. Szász Endre, 50 x 70 cm
diófapác, tus, papir j.b.l: BM FIRENZE 1973
tus, papir, 19 x 17 cm, j.b.f: Szalay
tus, papir, 33 x 48 cm, j.j.l: Reich 1982
golyóstoll, tus, papír, 29 x 43 cm, j.j.l:Reich Károly 969, XII 27
vizfesték, diópác, papir, 24 x 15 cm, j.j.l: BM 84
ceruza papir, j.j.l: Kiss Tibor, 19,5 x 14 cm , 1999
tus, papir, j.j: Szalay 37 x 34 cm
vegyes technika, j.j.l: Kádár Béla, 21 x 30 cm
litografia, EA XX/XX, 46 x 42 cm , j.j.l: Vasarely
szitanyomat, papir, 72 x 62 cm j.j.l: Vasarely 108/250
szinezett rézkarc, papir, 16,5 x 14 cm, j.j.l: Gross Arnold
szitanyomat, papir, 84,5 x 67 cm, j.j.l: Vasarely 16/50
akvarell, papir, 35 x 48 cm, j.b.l: Dobroszlav József 1982
litografia, papir, 64 x 49 cm, j.j.: Vertes 99/100