olaj, fatábla, 30 x 40 cm, j.j.l: Neogrady László 947
olaj, farost, j.b.l: Szabó Vladimir, 79 x 71,5 cm
olaj, farost, 72 x 92 cm. j.j.l. Túry
akrill, papir, 33 x 30 cm,j.b.l. MCP
bronz, mészkő alapzaton, 33 x 18 x 13 cm
bronz, acél, 40 x 62 cm
bronz, acél, 30 x 37 cm
festett acél, 20x22 cm, egyedi darab, jelezve és igazolva a talapzaton alul: MA
olaj, vászon, 50 x 70 cm j.j.l. Gerzson, 2005
olaj, fa 55 cm, j hátul: Kárpáti Tamás 1996
bronz, 26 cm, j.j.l: DP , világszerte 5 db-ra limitált, A Deim családtól érkező certifikációval
olaj, karton, 21 x 14 cm, j.j.l: Galimberti S, 1903 körül
vegyes technika, olaj festett polyester, 93 x 116 cm, j.b.l: Szkok 1993
Szkok Iván 2023 márciusában kapta meg a Munkácsy Mihály díjat.
olaj , vászon, 150 x 130 cm, j.j.l: Incze Mózes
bronz, 107 x 135 cm, j.j.l: Varga
Festett terracotta, 50 x 30 cm, j.j.l. KM
bronz, acél, vas, 90x 50 x 40 cm, 1973, j.n.
olaj, tempera, vászon, j.j.l.:Szönyi I.
olaj vászon, 100 x 144 cm, J.b.l: Boldizsár István
olaj, vászon, 70 x 90 cm