papir, kréta, 37 x 29 cm, j.j.l: Boldogfai Farkas Sandor, dedicációval
tus, papír, 21 x 30 cm, j.j,l: Tot 47
ceruza papir, j.j.l: Kiss Tibor, 19,5 x 14 cm , 1999
vöröskréta, papír, 20 x 25 cm, j.j.l: Incze
Incze Mózes épp 2023 márciusában kapta meg a Munkácsy Mihály díjat.
olaj, vászon,90 x 70 cm, j.j.l: Breznay 1957
akvarell, papir, 35 x 48 cm, j.b.l: Dobroszlav József 1982
tus, papir collage, j.lent: Kass 95 , 14 x 22,5 cm
tus, papir collage, j.l: Kass 95, 14 x 22,5 cm
ceruza, papir, 44 x 60 cm, j.j.l: Kmetty
ceruza, papir, 21 x 15 cm, j.j.l: MCP