litografia, papir, 64 x 49 cm, j.j.: Vertes 99/100
olaj, fatábla, 20 x 17 cm, j.j.l: Csáki
olaj , vászon, 150 x 130 cm, j.j.l: Incze Mózes
olaj, vászon, 110 x 96 cm, j.j.l:Valent Hodi Mihály
olaj, vászon, 100 x 80 cm, j.j.l: Für Emil 2002
olaj, fa 55 cm, j hátul: Kárpáti Tamás 1996
vegyes technika, olaj festett polyester, 93 x 116 cm, j.b.l: Szkok 1993
Szkok Iván 2023 márciusában kapta meg a Munkácsy Mihály díjat.
olaj, vászon, 70 x 90 cm
bronz, 107 x 135 cm, j.j.l: Varga
bronz, mészkő alapzaton, 33 x 18 x 13 cm
Festett terracotta, 50 x 30 cm, j.j.l. KM
bronz, acél, vas, 90x 50 x 40 cm, 1973, j.n.
bronz, 26 cm, j.j.l: DP , világszerte 5 db-ra limitált, A Deim családtól érkező certifikációval
akvarell, papír,1950 körül, j.j.l.: Szőnyi I.
akvarell, karton, 27 x37 cm, jbf: Diósi Antal
akvarell, papír, 40 x 30 cm, j.j.l.: Márffy. 1900-as évek eleje
papir, kréta, 37 x 29 cm, j.j.l: Boldogfai Farkas Sandor, dedicációval
akvarell, papir, 41 x 28 cm, j.b.l: Márffy
akvarell, papir, 35 x 29,5 cm , 1990 , j.b.l: Almásy Aladár
olaj, farost, 110 x 54 cm, j.j.l: Schener
ceruza, papir, 21 x 15 cm, j.j.l: MCP
tus, papír, 21 x 30 cm, j.j,l: Tot 47
tus, papir collage, j.lent: Kass 95 , 14 x 22,5 cm
tus, papir collage, j.l: Kass 95, 14 x 22,5 cm