olaj, farost, 110 x 54 cm, j.j.l: Schener
bronz, gránit, 33 cm, j. Hátul: SZB 2/20
bronz, márvány, j. RK, 22 cm
olaj, vászon, 2015, j.j.i. KM, 60 x 70 cm
litografia, EA XX/XX, 46 x 42 cm , j.j.l: Vasarely
tus, papir, j.j: Szalay 37 x 34 cm
kréta, tus, papír, 35 x 45 cm, j.j.l: Tot 55
akvarell, papir, 41 x 28 cm, j.b.l: Márffy
olaj, farost, 21,5 x 13,5 cm, j.j.l. Kass, 1970-es évek eleje
akvarell, papír,1950 körül, j.j.l.: Szőnyi I.
szitanyomat, papir, 84,5 x 67 cm, j.j.l: Vasarely 16/50
szitanyomat, papir, 72 x 62 cm j.j.l: Vasarely 108/250
olaj, farost, 40 x 50 cm, j.j.l: Medveczky 58
olaj, vászon, 100 x 80 cm, j.j.l: Für Emil 2002
akvarell,papír, 44,5 x 30 cm, j.j.l: Szabó Vladimir, 1950-es évek
olaj, vászon, 110 x 96 cm, j.j.l:Valent Hodi Mihály
vegyes technika, j.j.l: Kádár Béla, 21 x 30 cm
pasztell, papir 70 x 100 cm, j. középen Ruzicskay
vegyes technika, 49 x 34 cm, j.j.l: Haraszty István
akvarell, tus, papir, 1975., 45 x 42 cm, j.j.l:BM
akvarell, papír, 40 x 30 cm, j.j.l.: Márffy. 1900-as évek eleje
ceruza, papir, j.j.l: Tornai Gy., 25 x 36 cm
olaj, fatábla, 20 x 17 cm, j.j.l: Csáki
szinezett rézkarc, papir, j.j.l: Gross Arnold, 12 x 13 cm